Modernlife bir SERBEST MOBİLYA Kuruluşudur.

Bilgi

1976’dan bu yana Serbest Mobilya adı altında Siz değerli müşterilerimizin Katkılarıyla ürün kalitesini ve satış sonrası hizmet anlayışını geliştirerek günümüze kadar gelmiştir.Firmamiz değisen yaşam koşullarına göre çizgisini yenilemiştir.Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Yeni Markamız SERBEST,ev mobilyasında yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir.Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren SERBEST, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Firmamız, profesyonel ekibi ile modern ürün çeşidi ile ülkemizde kalite, konfor ve estetik algı standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.
İSMAİL SERBEST

VİZYONUMUZ

İnsanı ve aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini; onların yaşam stillerine uygun, farklı, ve ekonomik mallar üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmetlerde, üretimden, müşteri iletişimine kadar, bütün aşamalara global standartları yerleştirerek bir dünya markası yaratmak ve Modüler Mobilya sektörünün lideri olarak gelecekte de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır

KALİTE POLİTİKAMIZ

Serbest olarak kalite politikamız, Serbest ailesinin taahhütleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir. Hizmet verdiğimiz mobilya sektöründe; Türkiye’nin girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmaktır.